ღ♥ღ...FoRuM4eNcEღ♥ღ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ღ♥ღ...FoRuM4eNcEღ♥ღ...
 
PortalИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 МоДаАаАа..

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin



МоДаАаАа.. Empty
ПисанеЗаглавие: МоДаАаАа..   МоДаАаАа.. Icon_minitimeНед Фев 22, 2009 3:12 pm

тук ще си говорим за мода Very Happy
аз лично харесвам модата и се старая да има нещо модно в мен аз така казвам модно Laughing
мразя разглезени лигли които се обличат само в розово и се дупят и фръцкат насам на там
аз например харесвам зеленото и си обличам дрешки с този цвят но не се фръцкам като тези лигли в пълния смисъл на думата!
виждала съм малки момичета които са на 9-10 години и ми се правят Suspect ако мислят че това е мода аз съм трамвай.
ето малко снимки от мен What a Face
МоДаАаАа.. Fashio10
МоДаАаАа.. Fashio11
МоДаАаАа.. Fashio12
МоДаАаАа.. Fashio13
МоДаАаАа.. Fashio14
МоДаАаАа.. Fashio15
на мен тези ми харесват а на вас? lol!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




МоДаАаАа.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МоДаАаАа..   МоДаАаАа.. Icon_minitimeЧет Апр 02, 2009 5:42 pm

ooooo много са хубави яко lol! браво!
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin



МоДаАаАа.. Empty
ПисанеЗаглавие: Прозрачните материи хит през пролет-лято 2009   МоДаАаАа.. Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 9:22 am

Прозрачните материи отново на мода през 2009г. Носени от голяма част от знаменитостите. Но не се тревожете, не всичко се свежда до прилеплалите, прозрачни блузи и рокли, които сякаш крещят “Погледни ме!”, на което сме свидетели през 90-те. Разглеждайки модните ревюта за пролет-лято 2009, откриваме използването на прозрачни материи по многобройни начини: впити прозрачни модели, пластове и женствените деликатни драперии.

МоДаАаАа.. Butter10


Кой ги носи:
МоДаАаАа.. Cindy_10
МоДаАаАа.. Cindy_11[/center

Синди Крауфорд демонстрира все още прекрасна фигура в елегантна рокля, комбинация от модерната една презрамка и прозрачна материя на парти в дома на Джордж Клуни в Лондон.
________________________________________________________________________________________________________
[center]МоДаАаАа.. Gwynet10


Прозрачната рокля, носена от Гуинет Полтроу на филмовата премиера на “Two lovers”, дело на дизайнера Антонио Берарди оставя твърде много на въображението.
_______________________________________________________________________________________________________
МоДаАаАа.. Leight10


Leighton Meester в прозрачна рокля на откриването на Nylon Magazine в Мексико. Тя е и първата дама на корицата на списанието.


Последната промяна е направена от Admin на Пон Юли 13, 2009 1:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin



МоДаАаАа.. Empty
ПисанеЗаглавие: Мотивът пеперуда - модна тенденция пролет-лято 2009   МоДаАаАа.. Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 9:39 am

Пеперудата - 2009г. донесе нов мотив в нашите гардероби- пеперудата. Пеперудата може да символизира много неща - от надеждата за възкръсване, до напомнянето за мимолетността на живота. Предлагаме като символ на тенденциите пролет-лято 2009 да я възприемем като символ на красотата, женствеността и възможността за вечна промяна.

МоДаАаАа.. Butter11


Колекцията на Collette Dinningan е изпъстрена с надиплени лилави щампи на пеперуди, докато мотива на пеперудата в колекцията на е чудесно допълнение към полите и ориенталските яки. Diane von Furstenberg и Badgley Mischka също използват темата пеперуда в пролетно-летните си колекции.

Как да ги носим
Избягвайте кича. Ако решите да включите пеперудите в предстоящите топли сезони, направете го деликатно, елегантно и изящно, с женствен, но не твърде момичешки замах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





МоДаАаАа.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МоДаАаАа..   МоДаАаАа.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
МоДаАаАа..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ღ♥ღ...FoRuM4eNcEღ♥ღ... :: СвОбОдНо вРеМеНцЕ...-
Идете на: